WHOLESALE WOMEN SHOES TURKEY

Women shoes producer in Turkey, High quality women shoes, heels, platform, shoes design Turkey, bulk women shoes Turkey, İstanbul, İzmir
Please Contact: +90 535 052 40 85 over WhatsApp

Click To See All Models

TOPTAN AYAKKABI SATIŞI

Limoya Toptan ayakkabi ile beğendiğiniz modelleri toptan olarak temin edebilirsiniz. Ürünlerin temin süresi sipariş büyüklüğünüze göre 1-14gün arasındadır. Teslimat süreleri ve fiyat listeleri için detaylı bilgileri aşağıdaki telefondan bize ulaşarak edinebilirsiniz.

TOPTAN BAYAN AYAKKABI SATIŞI

Limoya Toptan bayan ayakkabi satın alımları için bize ulaşınız. Yerli ve ithal üretimlerimizi toptan olarak temin edebilirsiniz. Toptan olarak temin edebileceğiniz çeşit bot, toptan klasik ayakkabı, kısa bot, botie, toptan bayan çizme, sandalet, günlük ayakkabı, spor, stiletto, dolgu topuklu ayakkabı, platfrom topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabı, ucuzluktaki ürünler, ithal sandalet, ithal tokalı ürünler, terlik, hakiki deri ayakkabılar ve lüks ayakkabılardır. Modellerimize kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Siteye yet alan fiyatlar perakende fiyatlarıdır. Kadın ayakkabılarının toptan fiyatları için iletişime geçiniz.

TOPTAN AYAKKABI TÜRKİYE

Ayakkabıları Türkiye'de İzmir ve İstanbul'daki imalat atölyelerimizde tasarlanmaktadır ve üretilmektedir. Limoya Ayakkabı markasının ürünlerini toptan olarak temin edebilirsiniz. Yurtdışı gönderiler de yapılmaktadır.

YENİ SEZON VE TASARIM TOPTAN AYAKKABILAR

Modellerin size özel renklerini ve stillerini atölyelerimizde yaratabilmekteyiz. Zenne modellerimiz sürekli güncellenmektedir. Toptan model temini Türkiye mevsim şartlarına göre yapılabilmektedir.

Toptan Ayakkabı İletişim İçin

Tel: +90 535 052 40 85 (Hafta içi sabah 9:30- 17:00 arası)

WhatsApp: +90 535 052 40 85

E-posta: toptan@limoya.com